Motor DKM Đảo Chiều - Model:9RDGD-60FP
Mã: 9RDGD-60FP
Frame Size:
Size 9 - 90mm (3.54 in)
Gearbox - Type:
P - Powerful Gear
Attaching Gearbox:
P - Powerful Type
Connection Type:
No Mark - Lead Wire Type
Fan Type:
F - General Fan
Phase & Volt:
D - 1ΦAC 220V 60Hz
AC Motor:
R- Reversible Motor
Công Suất :
60W
Số lượng - +
Động Cơ DKM - Đảo Chiều
 - Model: 9RDGD-60FP  - Công suất: 60W - 1Pha
Chia sẻ cho bạn bè
Động Cơ DKM - Đảo Chiều